Херсонським морпортом зацікавились інвестори з Китаю

Херсонський морський торгівельний порт відвідали китайські інвестори – представники компанії  China Harbour Engineering company Ltd на чолі з директором Лін Тао. Про це йдеться у повідомленні на сторінці ХМТП у Facebook.

China Harbour Engineering Company Ltd — дочірня компанія китайської комунікаційної будівельної компанії, що займається розробкою та управлінням зарубіжним бізнесом. Наразі CHEC має більше ніж 60 міжнародних філій або дочірніх компаній в 80 країнах світу.

У рамках візиту потенційних інвесторів, керівництво познайомило гостей з портом, розповівши про його можливості і наочно показавши його потенціал. Як раніше повідомив керівник ДП «АМПУ» Райвіс Вецкаганс, китайські компанії зараз активно беруть участь і стають переможцями відкритих конкурсів на реалізацію великих інфраструктурних проектів в Україні.

Досвід китайських компаній в реалізації великих інфраструктурних проектів по всьому світу буде дуже корисний для розвитку українських портів. Інвестори ж матимуть змогу ефективніше обробляти існуючий вантажопотік і залучати нових вантажовідправників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *