Суд переніс на листопад розгляд позову Насірова про поновлення на посаді голови ДФС

Окружний адміністративний суд Києва переніс листопад розгляд позову екс-голови ДФС Романа Насірова про поновлення його на посаді. Про це повідомляє прес-служба суду.

“В Окружному адміністративному суді міста Києва відбулося підготовче засідання у справі за позовом Романа Насірова до Кабінету Міністрів України та Державної фіскальної служби України щодо поновлення позивача на посаді Голови ДФС… Наразі у підготовчому засіданні оголошена перерва до 28 листопада для надання часу представникам відповідачів подати заперечення на відповідь на відзив, як це передбачено КАСУ”, – йдеться у повідомленні.

Як зазначили у суді, під час засідання судом розглянуто клопотання позивача та залучено до справи письмові докази. Також було розглянуто заяву народного депутата України Андрія Журжія про його вступ у справу у якості третьої особи та відмовлено в її задоволенні.

Нагадаємо, позивач просить суд визнати протиправним та незаконним Розпорядження Кабміну від 31 січня 2018 року «Про звільнення Насірова Р.М. з посади Голови Державної фіскальної служби України», а також просить поновити його на посаді Голови ДФС.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *