НОВЕ ФІАСКО ПРОПАГАНДИСТІВ: ВЕДУЧІ “РОСІЇ 1” ВЗЯЛИ ІНТЕРВ’Ю У ЗАГИБЛОЇ У КЕРЧІ СТУДЕНТКИ

17 жовтня під час ефіру програми “60 хвилин” на телеканалі “Росія 1” ведучі поспілкувались з очевидцем нападу на керченський коледж, студенткою другого курсу Аліною Керовою, яка як з’ясувалося пізніше насправді загинула під час теракту.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

Дівчина, яку ведуча Ольга Скабєєва представила як Аліну Керову у прямому ефірі розповіла про напад на коледж. Однак потім дівчину з таким ім’ям виявили у офіційному списку загиблих – “Керова Аліна Сергіївна 2002 року народження”

Одногрупниця загиблої Вікторія Жукова розповіла, що на записі програми не голос Аліни Керової.

“Аліна загинула. Звичайно, це не вона і голос не її. Немає у нас в коледжі нікого більше з таким прізвищем, а тим більше на другому курсі. Голос Аліни я б впізнала у будь-якому разі”, – сказала Жукова.

Згодом ситуацію прокоментувала і сама Ольга Скабєєва.

“Ну давайте ми вам надамо телефон, а ви зв’яжіться з нею і поговоріть. І з усіма, хто причетний до цього прямого включення. Якщо ви не проти. (…) Ви хочете розібратися, тому давайте зараз так вчинимо. Ви не будете робити зараз своїх емоційних, поспішних висновків “, – відповіла Скабєєва телеканалу “Дождь” на запитання, яким чином в ефірі програми з’явилася дівчина, яка загинула у коледжі.

Раніше ведучий “Прямого” Матвій Ганапольський під час ток-шоу “Ехо України” звернувся до російської пропагандистки Ольги Скабєєвої і заявив, що фрагмент про Росію спеціально для неї, який їй доведеться перекласти.

Нагадаємо, журналістка каналу “Росія 1” Ольга Скабєєва влаштувала скандал у ПАРЄ. Український депутат Олексій Гончаренко пояснив, для чого йому зелені рукавички у ПАРЄ, а також розповів про те, для чого російські пропагандисти намагаються влаштувати провокації.

Також члени української делегації Парламентської асамблеї Ради Європи зірвали прямий ефір російській пропагандистці Ользі Скабєєвій, яка 9 жовтня, нахабно провокувала українських політиків у кулуарах ПАРЄ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *