Польські прикордонники за хабарі допомагали контрабандистам з України

Актуально, Події, Світ, Україна

Двох працівників Прикордонної служби Польщі із загону у Грубешові в Люблінському воєводстві звинуватили у хабарництві. Вони передавали інформацію контрабандистам цигарок з України, передає “Польське радіо”.

Повідомляється, що одного з прикордонників звинуватили в скоєнні у 2016-2017 роках 47 злочинів прийняття майнової вигоди та перевищення повноважень або невиконання обов’язків у зв’язку з роботою контролера в автомобільному пункті пропуску в Зосині. Як пише видання, він підтримував постійний контакт з громадянами України, полегшуючи їм перетин кордону, зазвичай за отримання фінансової вигоди або її обіцянки.

Мандрівники проходили кордон без черги та без перевірки. Прикордонника звинувачено також у спробі підкупу іншого співробітника Прикордонної служби та підбуренні його до співпраці з особами, що займаються контрабандою цигарок.

Обох прикордонників також звинувачено у тому, що у квітні 2017 року вони передавали інформацію, зокрема, про розташування патрулів Прикордонної служби особам, які незаконно переправляли цигарки з України через прикордонну річку Буг.
Прикордонникам загрожує до 10 років позбавлення волі.

Залишити відповідь