Глава ключового митного департаменту ДФС Сергій Тупальський, відповів на закиди ЗМІ

Економіка, Персоналії, Україна

В.о. директора Департаменту адміністрування митних платежів Державної фіскальної служби Сергій Тупальський, заявив що проти нього деякі ЗМІ планомірно розповсюджують недостовірну інформацію. 

“Минулої осені телеканал “1+1″ був флагманом брудної інформаційної кампанії проти мене.
Тоді я ще дивувався цинізму окремих людей, які там працюють. Рік потому дивує вже не цинізм, а повна втрата ними адекватності. Мабуть це брудні гроші так впливають на мозок”, – заявив C.Тупальський на своїй сторінці у Facebook, повідомляє НСН.

Посадовець повідомив, що вчора, ведучий програми “Гроші” Олександр Дубинський через свою сторінку у “Фейсбуці” поширив анонс чергового “розслідування” про мене, яке є нічим іншим, а ніж продовженнями минулорічної замовної кампанії. У короткому коментарі Дубинський відмічає: “Мы в программе «Гроші» на плюсах делали 1 или даже 2 материала про Тупальского и его схемы”.

Це неймовірне та неочікуване зізнання, зазначає Тупальський, якщо взяти до уваги те, що у минулому році після виходу в ефір сюжетів журналістів програми “Гроші”на каналі 1+1  він подав на телеканал до суду. В судовому засідання юристи каналу 1+1 заперечили про існування будь-яких сюжетів де фігурантом, обєктом розслідування виступає Тупальський С.В.

Цитата з судових рішень: “Представники відповідача (1+1) в судовому засіданні вимоги позивача не визнали, обґрунтувавши запереченнями щодо відсутності доказів поширення відповідачем інформації…”, – тобто позиція представників каналу – ніяких сюжетів ми не знімали. До речі всі сюжети зникли навіть з каналу ютюб, – зазначає посадовець.

Крім того, виконувач обов’язків директора Департаменту фіскальної служби повідомив, що цей замовний сюжет про нього, який ймовірно вийде у цей четвер у програмі “Гроші” на 1+1, замовили ті, чиї схеми (протиправні схеми митного оформлення товарів в митних органах України – ред. НСН), йому вдалося заблокувати за останні 4-5 місяців його роботи на посаді. Та зазначив, що має інформацію, – “що за додатковий гонорар на “Грошах” навіть погодились не звертатись до мене з коментарем, щоб зробити “сюрприз”. Вимушений розчарувати, сюрпризу не вийшло. Хоча мені, за цей короткий час роботи – є про що прозвітувати!”.

Залишити відповідь