Масове викрадення “євроблях”: що важливо знати українському “власнику”

Актуально, Україна

В Україні все частіше стали викрадати автомобілі на європейських номерах

Про це йдеться на сайті Politeka

Стало відомо, що утворилися навіть спеціальні групи викрадачів, орієнтовані саме на викрадення таких автомобілів.

Хто такий «потерпілий» в українському кримінально-процесуальному кодексі прописано чітко і ясно – тільки особа, яка є справжнім власником.

Викрадачам «євроблях» за фактом нічого не загрожує.

Активізація викрадачів машин на Єврономер стала наслідком ще й того, що таким людям практично нічого не загрожує. Справа в тому, що викрадач, який викрадає машину на українській реєстрації, ризикує не встигнути продати крадений автомобіль, тому що власник досить оперативно подасть заяву в поліцію, яка, в свою чергу, оголосить план перехоплення.

З авто з Європи справи йдуть трохи інакше, і викрадач може отримати проблеми, якщо пожене машину іноземця, який з тих чи інших причин приїхав в Україну.

Перебуваючи законно на території нашої держави на своєму автомобілі, іноземець також має повне права подати заяву на угон транспортного засобу, за фактом чого, дії поліції не будуть нічим відрізнятися від дій з нагоди викрадення автомобіля на українській реєстрації.

еврономера, евробляхи

Чого слід очікувати далі?

Чекати якихось змін не варто до того моменту, поки не буде законодавчо врегульовано питання з авто на Єврономер, тоді як ситуація з крадіжками таких авто буде тільки посилюватися. І найсумніше, що ті іноземці, які будуть приїжджати на своїх авто в Україну, можуть стати жертвами зловмисників, адже їх авто можуть бути з легкістю сплутані з «євробляхами».

 

 

Залишити відповідь