УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКИЙ КОРДОН НА ЛЬВІВЩИНІ ПОТОПАЄ У ЧЕРГАХ

Актуально, Події, Україна

Сьогодні, 24 вересня, на кордоні між Україною та Польщею у Львівській області у чергах стоїть понад тисячу лише легкових автомобілів.

Про це йдеться на сайті Державної фіскальної служби України.

Найбільш завантажений ПП “Краковець – Корчова”. Тут зібралось 250 легкових автівок, які очікують перед митницею. У самому пункті стоїть ще 75 авто. Крім цього у Краковці очікують у черзі 130 вантажівок.

Перед пунктом пропуску Шегині – Медика зібрався караван у 110 машин, а на його території розташовується ще 68 авто. Вантажівок у черзі – 140 одиниць.

Перед митницями Рава-Руська – Хребенне та Грушів – Будомеж очікують орієнтовно по 100 автівок. Безпосередньо на їх території ще приблизно по півсотні.

Менш завантажений ПП “Угринiв – Долгобичув”. Загалом у черзі тут стоїть трохи менше сотні автівок.

Разом із тим, пункт пропуску Смільниця – Кросценко практично вільний. Перед ним очікує проїзду близько 40 авто, ще 41 у самому пункті.

Ситуація на пунктах попуску у Львівській області 24.09.2018
Державна фіскальна служба України

При цьому повідомляється, що на українсько-польському кордоні у Волинській області просто таки немає черг. Єдине виключення – ПП “Ягодин – Дорогуск” – близько сотні автівок у загальній черзі. Вантажівок тут зібралось понад 450 одиниць.

One thought on “УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКИЙ КОРДОН НА ЛЬВІВЩИНІ ПОТОПАЄ У ЧЕРГАХ

Залишити відповідь