УГОРЩИНА ПОГРОЖУЄ ВИСЛАТИ УКРАЇНСЬКОГО ДИПЛОМАТА

Актуально, Політика, Україна

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто заявив, що у відповідь на висилку угорського консула в Берегові Будапешт вишле українського дипломата того ж рангу.

Про це угорський міністр сказав перед вильотом в Нью-Йорк, де він візьме участь у засіданні Генасамблеї ООН, повідомляє Origo.

Сійятро підтвердив, що в Нью-Йорку у нього запланована зустріч з міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним.

Він стверджує, що своїми діями Україна порушує “основні правила дипломатії”.

За словами глави Сійярто, останнім часом в Україні посилилися антиугорські настрої. Він стверджує, що це пов’язано з підготовкою в Україні президентських і парламентських виборів.

Нагадаємо, в ефірі “Прямого” міністр закордонних справ Павло Клімкін заявляв, що Україна не піде на жодні компроміси у справі з видачою угорських паспортів у консульстві Угорщини у Береговому Закарпатської області.

Раніше “Прямий” повідомляв, що у консульстві Угорщини в Береговому, Закарпатської області, громадянам України видають угорські паспорти, це супроводжується келихом шампанського на честь отримання другого громадянства та інструкціями – не повідомляти про отримання документів українській владі.

Потім Павло Клімкін пообіцяв вислати угорських дипломатів з Закарпаття за видачу паспортів Угорщини.

Згодом глава МЗС Петер Сіярто пригрозив Україні призупиненням євроінтеграції у разі реакції Києва на ситуацію на Закарпатті.

Залишити відповідь