Робота в Європі: поляки пообіцяли українцям золоті гори, готові платити більше, ніж своїм

Економіка, Світ, Україна
Жителі України масово їдуть заробляти в Польщу. Місцеві жителі не проти робочої сили, і згодні поліпшити умови проживання в країні робочих емігрантів

Тільки 11% поляків, згідно з даними, наданими порталом “Politeka” вважають, що українці забирають у них робочі місця.

Крім того, 24% роботодавців в Польщі повідомили, що згодні видавати гроші “на руки” працівникам з України більше, ніж полякам. Раніше подібна готовність відзначалася лише у 16%.

Фахівці повідомляють, що причина полягає в тому, що працівників з такою кваліфікацією складно відшукати.

Вже протягом деякого часу винагорода поляків і українців схожа. Часи, коли працівники з України отримували менше, швидко закінчилися і пройшли”, – повідомив голова Personnel Service Кшиштоф Игльот.

До того ж, він зазначив, що роботодавці не проти пропонувати додаткові більш привабливі умови для них, наприклад, житло, доступ до інтернету, машину до роботи.

38% польських працівників вважають, що наплив українців не дає вирости зарплатам в Польщі, а 58% респондентів – що українці в цьому не винні. 42% польських працівників позитивно ставляться до жителів нашої країни, які їдуть працювати в Польщу. Ще 44% налаштовані нейтрально і лише 11% опитаних ставляться з негативом до гостей країни.

Залишити відповідь