Товари групи прикриття – в Одесі поліція виявила “контрабанді” парфуми на 10 мільйонів (Фото)

Актуально, Економіка, Події, Україна

Національною поліцією перекрито контрабандний канал постачання на територію України контрафактних парфумерних виробів відомих світових брендів.

Під час проведення слідчих заходів оперативниками Управління захисту економіки в Одеській області ДЗЕ Національної поліції України було встановлено, що в зоні діяльності відділу митного оформлення на території одного з портів на судні з Туретчини прийшов контейнер та згідно митних документів в ньому знаходиться пакувальна плівка.
Однак в дійсності в контейнері знаходяться парфумерні вироби відомих світових марок.

Контрабандне переміщення товару організували представники підприємства експедитора та посадові особи Одеської митниці ДФС, які здійснили оформлення контейнеру в режимі транзит по документам з ознаками підробки щодо товару та сприяли швидкому його виїзду з порту не забезпечивши його огляд.

В подальшому в ході спрямування до митниці іншого регіону, автомобіль з контейнером повинен був заїхати на складські приміщення, де планувалось розвантажити парфумерні вироби, а замість них завантажити плівку, яку в подальшому й розмитнити.

13.09.2018 року співробітниками Управління захисту економіки в Одеській області спільно з співробітниками Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України та співробітники оперативно-розшукового управління Південного регіонального управління ДПСУ під час проведення обшуку контейнера виявлено понад 650 коробів з парфумерією відомих світових брендів Chanel, Dior, Givenchy, Kenzo, Paco Rabanne, DKNY тощо, а також 70 пакувальних місць одягу відомих світових марок ”Puma”, ”Nike”, ”Reebok” та інші.

Загальна кількість виявлених товарів – понад 50 000 пляшок на загальну суму близько 10 мільйонів грнивень
Виявлена та вилучена продукція направлена на проведення експертних досліджень.

Матеріали за даним випадком внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінальних правопорушень передбачених ч.2 ст.205, ч.3 ст.212, ч.2 ст.364 КК України за фактами фіктивного підприємництва, умисного ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах та зловживання владою.

НСН за матеріалами УЗЕ в Одеській області 

Залишити відповідь