Трамп переніс нову зустріч із Путіним на 2019 рік

Президента США та Росії на зустрічі у Гельсінкі

Зустріч відбудеться, коли закінчиться “полювання на відом” у США

Про це стало відомо з заяви радника Білого дому з питань нацбезпеки Джона Болтона.

 

Президент вважає, що наступна двостороння зустріч з президентом Путіним має відбутись коли закінчиться “полювання на російських відьом – говорить Болтон.​

“Президент вважає, що наступна двостороння зустріч з президентом Путіним має відбутись коли закінчиться “полювання на російських відьом”. Тому ми погодились, що це відбудеться в наступному році” – заявив Болтон.

Радник Білого дому з питань нацбезпеки назвав причиною відтермінування наступної зустрічі розслідування спеціального прокурора США Роберта Мюллера.

При цьому Болтон не уточнив, чому він вважає, що у 2019-му році розслідування Мюллера буде завершено, а його висновки та наслідки будуть такими, що змінять ставлення до контактів Дональда Трампа з Росією.

Нагадаємо, що більшість американців підтримує план президента Трампа знову зустрітись із Путіним восени та вірить, що в американських інтересах покращити відносини з Росією.

Peter Alexander

@PeterAlexander

NEW: John Bolton announces next Trump-Putin meeting not until 2019: “The President believes that the next bilateral meeting with President Putin should take place after the Russia witch hunt is over, so we’ve agreed that it will be after the first of the year.”

Про це свідчать результати опитування, проведеного виданням The Hill сумісно з проектом HarrisX. Відповідно до нього, 61% американців вірить, що покращення відносин з Москвою піде на користь США. Також, 54% американців підтримує ідею проведення нової зустрічі між лідерами Росії та США у Вашингтоні, округ Колумбія.

Водночас, 60% респондентів не схвалювали дії президента Трампа під час першої зустрічі із Путіним у Гельсінкі. Нову зустріч підтримують 87% респондентів-республіканців та 54% незалежних опитаних.

НСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *