Волонтер-«порохобот» задекларував розкішну квартиру і будинок під Києвом

Актуально, Головне, Персоналії, Політика, Україна
Відомий провладний блогер, екс-волонтер, а сьогодні вже працівник поліції Олександр Болдирєв (псевдонім у Фейсбуці «Мартін Брест») задекларував квартиру в Києві на 102 кв. м. та заміський будинок на 200 кв. м. за нереально низькими цінами.
Болдирєв відобразив у декларації в кінці 2017 року купівлю 102-метрової квартири в Києві всього за 199 тисяч гривень. Це еквівалентно смішній ціні 78 доларів США за один квадратний метр. Квартири аналогічної площі в цьому будинку продаються по 1250-1300 доларів за метр. Тобто, ринкова ціна квартири може становити 125-130 тисяч доларів США, що в 15 разів перевищує суму, яку вказав Болдирєв.

Про це пише видання “Вголос”

Що цікаво, за минулий рік провладний блогер заробив всього 10 000 грн.

206-метровий будинок в Хотянівці Вишгородського району під Києвом, який він придбав у 2016 році, коштував ще більш фантастичних грошей – всього 1700 гривень. Адже він був оформлений як подарунок.

Як наголошує видання, швидше за все, двохсотметрова «дача» під Києвом була переоформлена з попереднього власника за договором дарування (замість договору купівлі-продажу) з метою уникнення сплати податків. У такому випадку реальна сума угоди вноситься «чорним налом». Це поширена практика на українському ринку нерухомості. Особливо вона актуальна для тих, хто подає декларації, так як це дозволяє уникнути звинувачення в покупці квартир і будинків за кошти, які перевищують офіційні доходи.

НСН

Залишити відповідь