Екс керівник Рівненської митниці звинувачує Мирослава Продана в перевищенні службових повноважень (Документ)

Екс керівник Рівненської митниці звинувачує Мирослава Продана в перевищенні службових повноважень (Документ)

Джерело видання НСН з Львівської площі повідомляє, що звільнений за угодою (домовленістю) сторін колишній керівник Рівненської митниці ДФС Чаборай А.М. у суді оскаржує своє звільнення.

Однією з підстав для поновлення, як зазначає у своїй позовній заяві екс чиновник, є те що наказ про його звільнення було підписано не уповноваженою на те особою.

Тобто, екс очільник Рівненської митниці прямо зазначає, що підписавши заяву про його звільнення виконуючий обов’язки голови Державної фіскальної служби України Мирослав Продан перевищив свої посадові обов’язки.

“Враховуючи той факт, що в період з 01.02.2018 року по 06.02.2018 року була відсутня особа виконувача обов’язки Голови ДФС України між мною та ДФС України не було досягнуто угоди щодо мого звільнення на підставі п.1 ст.36 КЗпП, позаяк зі сторони ДФС угода підписана не уповноваженою на це особою”,- зазначає Андрій Чаборай.

Нагадаємо, 7 березня Мирослав Продан звільнив начальника Рівненської митниці за угодою сторін.

Звільненню передували дві перевірки законності діяльності митниці представниками центрального апарату ДФС та відстороненням Андрія Чаборая від виконання обов’язків керівника Рівненської митниці.

Чаборай А.М. прокоментував у ЗМІ своє рішення щодо звільнення з митниці тим, що отримав пропозицію перейти на іншу роботу, але як бачимо нова робота прийшлася не до вподоби чиновнику, тому він бажає повернутись на стару.

Незалежна Служба Новин

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *