Новий дешевий авіаперевізник розповів, чим здивує українців

Лоукост SkyUp до кінця року перевезе 650 тисяч українців

Новий український авіаперевізник SkyUp, який 21 травня здійснив перший рейс, до кінця 2018 року планує надати послуги близько 650 тисяч українців.

На сьогоднішній день флот авіакомпанії складається з середньомагістральних суден типу Boeing 737-800 NG (Neхt Generation) місткістю Y189 місць 2013 року випуску. Це наймолодший флот серед українських авіакомпаній – середній вік повітряних суден становить 4 роки, повідомляє прес-службаМінінфраструктури.

Цей тип літаків є найбільш затребуваним серед лоукост-перевізників у всьому світі.

До кінця 2018 року планується збільшення флоту до 5-ти літаків, а динаміка розвитку передбачає розширення флоту мінімум на 3 судна щороку на базі бортів Boeing 737-800 і Boeing 737МАХ (нове сімейство літаків, які прийдуть на зміну Boeing 737NG). У 2019 планується збільшення бортів до 8.

Авіакомпанія SkyUp підписала контракт з корпорацією The Boeing Company на 624 млн долл. на виробництво п’яти високотехнологічних літаків серії Boeing 737 Max з можливістю дозамовлення ще п’яти літаків. Таким чином, в 2023-2024 роках в Україні з’явиться до десяти нових надсучасних літаків, які будуть використовуватися українською авіакомпанією. Це безпрецедентний контракт для українських авіакомпаній.

Вчора новостворений український авіаперевізник компанія SkyUp виконав перші 2 рейси до курортних міст Єгипту.

У планах авіакомпанії на перший рік роботи – не тільки виконання міжнародних чартерних перевезень, а також відкриття регулярних українських та міжнародних напрямків.

Wizz Air з 1 липня припинить виконання польотів із Києва в аеропорт Франкфурт-Хан. Він розташований в 120 км від Франкфурта-на-Майні.

Одночасно з цим лоукост почне виконувати щоденні рейси з Жулян в основний аеропорт Франкфурта, розташований в 12 км від центру міста.

Незалежна Служба Новин

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *