Збірна України з легкої атлетики отримала нове екіпірування, в якому виступатиме на офіційних змаганнях.

Сьогодні, 17 травня, Федерація легкої атлетики України провела презентацію форми і урочисте підписання контракту з компанією-виробником – японською корпорацією ASICS.

Цей договір діятиме з травня 2018 року до 2021 року. Згідно з ним, ASICS став офіційним спонсором і ексклюзивним постачальником екіпірування для участі команди в офіційних змаганнях.

“Україна стала першою країною в Східній Європі, спонсором чиєї команди став ASICS. А умови контракту є найвигіднішими в історії ФЛАУ”,  – зазначив президент федерації легкої атлетики України Ігор Гоцул.

Також він додав, що контракт розповсюджуються на всі предмети форми, окрім взуття і підкреслив, що з державного бюджету на це не було витрачено жодної копійки, Федерація отримуватиме форму безкоштовно на основі договору про співпрацю.

Вперше національна збірна офіційно виступатиме у цій формі на чемпіонаті Європи з легкої атлетики, який відбудеться у серпні в Берліні. Перед цим також змагатимуться у цій формі юніорські та юнацькі збірні на своїх чемпіонатах у липні і червні.

Зазначимо, екіпірування ASICS – японська корпорація, один з найбільших у світі виробників спортивного одягу і взуття, заснована у 1949 році. ASICS виступає офіційним партнером Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій (ІААФ), офіційним постачальником екіпірування Федерацій легкої атлетики Ірландії, Нідерландів, Італії, Словенії, Болгарії, Японії, Нової Зеландії, Південної Кореї, Франції. Раніше спонсором національної збірної України виступала компанія Nike.

Незалежна Служба Новин 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *