Фото з Facebook С.Тупальського

Виконувач обов’язків директора Департаменту адміністрування митних платежів ДФС України Сергій Тупальський спростував замовні журналістські статті щодо нібито його корупційних схем на митниці.

На своїй сторінці у соціальній мережі Facebook С.Тупальський повідомив,
– “лише кілька тижнів тому я зайняв посаду в.о. начальника департаменту адміністрування митних платежів ДФС України. Ми провели первинний аналіз справ, склали звіт щодо найгарячіших проблем по митницях країни та план по їх вирішенню. І от я вже читаю свіжі статті про мої корупційні схеми (які існують лише в уяві авторів третьосортних сайтів)…

Мета цих статей цілком зрозуміла. Моя робота на цій посаді декого не влаштовує. Я навіть натякну, що серед тих, кому вона заважає, є декілька колишніх керівників митниць, які зараз намагаються “вирішувати справи” з розмитненням. І таким чином вони та їх “колеги” дають мені зрозуміти, що необхідно збавити темпи”.

Тобто, керівник Департаменту фіскальної служби заявив про тиск на нього з метою відновлення злочинних схем митного оформлення вантажів на митницях країни.

Тупальський зазначив, що замовні сюжети на телебаченні мають свою вартість, а саме 25 тисяч доларів США за ефір.

“Сподіваюсь, що справжні журналісти та поважні редакції не братимуть участь у новій кампанії. Але навіть не закликаю цього не робити. Бо все це, у будь-якому разі, не матиме ніякого результату. Ніякого, окрім одного: я буду знати, що йду вірним шляхом!”- зазначив Тупальський.

Незалежна Служба Новин

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *