“Україні треба бути радикальнішою щодо РФ” – російський опозиціонер

Фото: Вголос

Україні треба припинити економічну співпрацю з Росією, бути радикальнішою. Бо РФ – військовий злочинець. З такими не треба мати жодних справ. Так вважає російський опозиціонер Костянтин Боровий.

“Добре, що Україна знову ввела санкції. Це говорить про співпрацю зі світовим співтовариством, яке не приймає нинішньої політики Кремля. І я б навіть сильніше сказав: не приймає в якості політики військові злочини, злочини проти людяності, скоєні Кремлем”, розповів Боровий “Апострофу”.

“Є певні питання до Ради національної безпеки і оборони, пов’язані з продовженням співпраці України з Кремлем. Я маю на увазі економічну співпрацю України з Росією. Україна закликає до продовження санкцій, я чув про заклики до ембарго. Але сама не йде на такі кроки – з економічних міркувань. Мені здається, це помилка. Позиція РНБО могла би бути твердішою, радикальнішою”.

“Йдеться про військові злочини. І, по суті, Україна продовжує економічні та політичні відносини з режимом військових злочинців. Я думаю, Україна могла б у цьому сенсі показати приклад тій же Німеччині, що з військовими злочинцями не треба мати справи. Це, можливо, завдасть певного економічного збитку Україні, але політично вона від цього виграє”.

Незалежна Служба Новин

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *