О.Ляшко підозрюється в підробці документів

Ляшка підозрюють в підробці документів на  продаж авто, внаслідок якої він отримав більше 2,2 млн грн. 

Національне антикорупційне бюро України підозрює лідера Радикальної партії Олега Ляшка в підробці документів на  продаж авто, внаслідок якої він отримав більше 2,2 млн грн. Про це йдеться у висновках Оболонського райсуду Києва від 18 квітня.

У рішеннях, які 3 травня з’явились у загальному доступі у Єдиному реєстрі судових рішень (рішення 1, рішення 2), зазначається: в декларації за 2015 рік нардеп вказав, що переєстрував авто MERCEDES-BENZ, S 500L 4MATIC на кандидата від “Радикальної партії” на позачергових виборах 2014 року Вероніку В’юн і внаслідок цього – отримав дохід від відчуження рухомого майна у розмірі 2 245 500 грн.

Вероніка В’юн вказана в декларації Ляшка за 2015 рік

ТСН зв’язалась з Веронікою, яка зізналась – була шокована, коли з нею зв’язались слідчі НАБУ та повідомили про такі операції. Вона заявляє, що ніколи нічого в Ляшка не купувала і не підписувала.

“Я не знала про цю ситуацію і про “купівлю автомобіля” дізналася від слідчих НАБУ. Слідчий НАБУ, з яким я спілкуюсь, розповів, що я досі за реєстрами є власницею цього авто. Я розумію, що мій паспорт, ідентифікаційний код та інші дані просто використовують. Мені залишається радіти, що не було жодних ДТП на цьому авто, бо я б довго доводила б, що це не моє “, – розповіла В’юн телефоном.

Крім того жінка не розуміє, яким чином потрапила колись до списків “Радикальної партії” (її прізвище у списках фігурувало під номером 140 – ред.). Запевняє, що ніколи не погоджувалась на свою участь у політичних партіях.

“Навіть не здогадуюсь, як взагалі моє прізвище виникло і там опинилось. Я ніколи не виявляла бажання бути в якійсь партії і дізналась вже з жартів знайомих, що я в якісь партії опинилась. Якимось чином я там була, але інформація йшла не від мене. Я взагалі людина аполітична. Не примикаю до жодної партії. Я просто мати, дружина”, – каже Вероніка.

Вероніка В’юн намагалась зв’язатись з представниками партії, проте марно.

“Коли про це (оборудки з “купівлею авто” – ред.) мені розповіли, я довго намагалась якимось чином зв’язатись, щоб люди мені якимось чином пояснили. Відправляла листи на громадську приймальню, щоб нам щось пояснили”, – розповідає жінка.

Чи буде судитись з депутатом, Вероніка поки не вирішила, наразі лише спілкується зі слідчими НАБУ.

“Я подумаю про це (про суд з Ляшком – ред.). Я просто хочу спокійного життя, щоб мене ніхто не чіпав”, – зізнається В’юн.

Незалежна Служба Новин 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *