Фото з Facebook адвоката

Про чергову перемогу сторони захисту та фіаско військової прокуратури Київського гарнізону повідомляє адвокат заступника керівника Київської міської митниці ДФС Коваленка Ю.В., якого підозрюють у вимаганні коштів від суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності.

“В продовженні запобіжного заходу щодо заступника керівника Київської міської митниці ДФС України Коваленко Ю.В. — ВІДМОВЛЕНО.

Результат роботи сторони Захисту:

Арешту майна вже не має, санкції не має, від посади не відсторонили , кримінальна справа щодо незаконного затримання слідчим та іншими особами в ГПУ в наявності .

Це не збіги,  а плідна робота Адвоката, значні помилки  військових прокурорів та відсутність доказової бази щодо винуватості особи, фабрикування матеріалів справи” – зазначає адвокат Лариса Криворучко на своїй сторінці у Facebook.

Фото з Facebook адвоката

Нагадаємо, на початку лютого прес-служба СБУ повідомила що співробітники Служби безпеки України спільно з військовою прокуратурою викрили на хабарі одного із заступників начальника Київської міської митниці.

Правоохоронці нібито встановили, що посадовець через посередника систематично вимагав гроші від суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності. За неправомірну вигоду чиновник гарантував підприємцям безперешкодне митне оформлення імпортованих товарів.

Незалежна Служба Новин

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *