ZIK
ZIK

Петро Порошенко нині у непростій ситуації: його фатальні політичні помилки і «безпредєл», яким він керувався, довели його рейтинг до мінімуму.

Про це в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK заявив заступник генерального прокурора України (2015-2016 рр.) Давид Сакварелідзе.

Гість програми заявив, що марші за імпічмент Президента Порошенка не припинятимуться, щоб «довести справу до кінця».

«Викинувши Саакашвілі, Порошенко думає, що він «устаканив» ситуацію. Він у дуже непростій ситуації. Його фатальні політичні помилки і той «безпредєл», яким він керувався, довели його рейтинг до мінімуму, і це усю зиму супроводжувалося маршами за імпічмент. Марш за імпічмент завдяки Руху нових сил… зміг показати людям, що Порошенко не повинен обиратися наступного разу. Тому ці марші, я думаю, свою справу зробили», – зазначив Давид Сакварелідзе.

Гість програми повідомив, що наступний марш має відбутися вже наприкінці травня. Підготовка до заходу, з його слів, уже триває.

Давид Сакварелідзе, коментуючи результати соціологічних опитувань щодо того, кого українці підтримали б на пост очільника держави, зауважив, що лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко – реальний і сильний кандидат, яка вийде у другий тур президентських перегонів, а ось Петро Порошенко, згідно з опитуваннями, не потрапляє до другого туру.

«У нас у планах – провести праймеріз, де ми можемо показати кандидата від Руху нових сил у президенти, якого сам народ і обиратиме… Якщо це вийде зробити, у нас буде свій кандидат. А на сьогодні у нас є свій кандидат Прем’єр-міністра. Його прізвище – Саакашвілі. У нас є люди, які готові взяти на себе відповідальність у наступному уряді разом із Міхеїлом Саакашвілі», – зазначив Давид Сакварелідзе.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *