В української омбудсменки – нерухомість у Криму та мільйони готівки

Персоналії, Україна

Минулого року Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова, як народний депутат, отримала 161 тисячу 463 гривні заробітної плати. Про це йдеться в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування на сайті НАЗК.

Крім того, громадянка України Ніна Анкудінова надала їй 12 мільйонів гривень позики. На банківських рахунках омбудсменка зберігає 110 тисяч 307 гривень. А от готівкою – 57 тисяч 500 доларів та 7 мільйонів 771 тисячу 375 гривень.

Задекларувала Людмила Денісова намисто з перлин бренду Mikimoto, золоту каблучку, інкрустовану дорогоцінним камінням, золотий кулон, інкрустований дорогоцінним камінням, золотий ланцюжок, золоті сережки, інкрустовані дорогоцінним камінням та брендовий годинник. Їздить омбудсменка на автомобілі Audi A6.

У столиці в її власності є квартира площею 203 квадратних метри та гараж. Також Людмила Денісова має квартиру в Севастополі та нежитлову нерухомість у цьому місті. Нежитлова нерухомість в омбудсмена є в Ялті та Сімферополі.

Нагадаємо, що Верховна Рада призначила Людмилу Денісову уповноваженою ВР з прав людини 15 березня цього року. Тоді “за” проголосували 280 народних депутатів.

Expres

Залишити відповідь