Який середній рівень зарплати співробітників Google: компанія Alphabet розкрила деталі

Корпорація Alphabet, в яку входить компанія Google, розкрила середній рівень зарплат своїх співробітників – це 197 тисяч доларів на рік, повідомляє Wall Street Journal.

Таким чином Alphabet знаходиться на четвертому місці за величиною зарплат, згідно з індексом S&P 500. На першому місці – Incyte Corp., в якій співробітники заробляють 253 тисяч на рік. На другому розмістилася Facebook, яка виплачує робітникам у середньому 240 тисяч доларів. На третьому місці – фармацевтична компанія Vertex Pharmaceuticals з 211 тисячами доларів.

При цьому виконавчий директор Alphabet Ларрі Пейдж за 2017 рік заробив символічний один долар. Стільки ж склала зарплата засновника Facebook Марка Цукерберга. Втім, крім одного долара той отримав компенсацію витрат на безпеку і поїздки в розмірі 8,8 млн доларів.

В цілому, зазначає видання, зарплати в IT-секторі на порядок вищі, ніж в інших компаніях. Половина компаній рейтингу заявляє, що середня річна зарплата їхніх співробітників перевищує 85 тисяч доларів. У свою чергу, зарплати в компаніях, що розробляють програмне забезпечення, вищі, ніж у виробників устаткування.

Так, середня зарплата співробітників Amazon складає 28,4 тисяч доларів на рік. Це може бути пов’язано з тим, що більшість із співробітників розвантажують товари, оперують навантажувачами і доставляють замовлення, отримуючи приблизно ту ж плату, що й робочі на складах інших підприємств.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *