У Львові нардеп погрожував комісії, яка перевіряє законність митного оформлення транспортних засобів

Народний депутат і за сумісництвом голова одного з підкомітетів ВР з питань податкової та митної політики Андрій Антонищак погрожував розправою комісії, яка перевіряє законність митного оформлення транспортних засобів в зоні діяльності Львівської митниці.

Про це в Facebook повідомив блогер “Павло Верещагін”.

Вранці 27 квітня відбулося нарада в кабінеті виконуючого обов’язки керівника Львівської митниці Василя Германа за участю нардепа Андрія Антонищака і голови громадської ради при ГУ ДФС у Львівській області Ігоря Коць.

Нардеп Андрій Антонищак
Фото з відкритих джерел

Керівник митниці Василь Герман на вимогу нардепа викликав до себе групу працівників УКРІНФОРМ, що складається з львівських і столичних фахівців, які здійснюють перевірку законності здійснення митного оформлення транспортних засобів в зоні діяльності Львівської митниці за наказом в.о. голови Державної фіскальної служби України Мирослава Продана.

Народний депутат при розмові з перевіряючими поставив перед ними ультиматум, або вони негайно згортають свою перевірочну діяльність і їдуть з миром, або ж він як народний депутат докладе всіх зусиль, щоб розправитися з ними, тобто висловлював на адресу державних службовців, які виконують свої посадові обов’язки, неоднозначні загрози – зазначив блогер Верещагін.

За його словами, за тим, що відбувалося спостерігав в.о. керівника Львівської митниці і своєю поведінкою всіляко підтримував вимоги свого «гостя».

Bloginside

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *