Перший заступник голови Нацполіції України В’ячеслав Аброськін заявив, що в Україні є особлива категорія злочинців, які за гроші представляють інтереси олігархів у кримінальному світі.

Українські “злодії в законі” з кличками Умка і Нєдєля отримали “посади” у злодійській ієрархії за гроші і представляють інтереси олігархів. Про це заявив перший заступник начальника голови Національної поліції України В’ячеслав Аброськін у Facebook.

“На території України діє два напрями злодійського руху. Перші – це так звані апельсини – Умка і Нєдєля, яких “обрано” за гроші для захисту інтересів олігархів у злочинному світі. До речі, це відбувається всупереч злодійським “законам” та звичаям – ці два злодії намагаються впливати на відповідні органи місцевої влади, вживають спроби впливати на призначення на керівні посади в органах державної влади, ставити “своїх” у правоохоронні органи”, – розповів він.

За словами Аброськіна, “апельсини” сподіваються займатися “розпилюванням” бюджетних коштів.

“Другий напрям – це звичайні “злодії в законі”, які, як і 50 років тому, отримають гроші від скоєнних загальнокримінальних злочинів, розбоїв, крадіжок та отримують злодійських общак”, – заявив він.6 квітня у Дніпрі під час підготовки до вбивства поліцейські затримали кілера, якого розшукують у країнах Євросоюзу. Аброськін повідомив, що кілера затримали неподалік від розважального закладу, у якому святкував день народження “злодій в законі” на прізвисько Умка.

Bloginside

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *