Рівненського митника підтримав Верховний Суд України (фото)

Актуально, Головне, Економіка, Персоналії, Події, Україна

Епопея щодо питання поновлення на посаді екс керівника Рівненської митниці ДФС Вавровського О.А., завершилась. Верховний суд підтримав позицію суду касаційної інстанції, який своїм рішенням поновив екс митника на посаді керівника митного органу.

18 квітня 2018 року Постановою Верховного суду у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду (судді: Бевзенко В.М., Данилевич Н.А., Шарапа В.М.), відмовлено у задоволенні заяви Державної фіскальної служби України.

Так, розглянувши в порядку письмового провадження справу за заявою Державної фіскальної служби про перегляд Верховним судом України постанови Вищого адміністративного суду України від 6 грудня 2016 року справі за позовом Вавровського Олега Анатолійовича до ДФС, Рівненської митниці про визнання протиправним та скасування наказу, поновлення на роботі, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу,- Верховний суд ПОСТАНОВИВ:

У задоволенні заяви Державної фіскальної служби України про перегляд Верховним судом України постанови Вищого адміністративного суду України (якою зобов’язано ДФС поновити на посаді начальника Рівненської митниці Вавровського О.А.), відмовити.

Нагадаємо, звільнили пана Вавровського у березні 2016 року після того, як підрозділ внутрішньої безпеки ДФС розпочав розслідування його начебто корупційної діяльності. У підсумку п. Вавровський довів у судових інстанціях, що звинувачення на його адресу були наклепницькими, а обшуки проведені у квартирі його батьків неправомірними.

Залишити відповідь