Екс митник з Рівненщини судиться з в.о. голови ДФС Мирославом Проданом

Uncategorized

Рівненський окружний адміністративний суд залишив без руху позов екс очільника Рівненської митниці ДФС Чаборая А.М., до Державної фіскальної служби України про визнання протиправним та скасування наказу від 17.11.2017 №772 “Про проведення службового розслідування з відстороненням від виконання посадових обов’язків на час дисциплінарного провадження”.

Про це йдеться у судовій Ухвалі від 10.04.2018р. № 817/994/18, яка розміщена в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Підставами такого рішення суду є неналежним чином оформлена позовна заява.

Суд вказав позивачу усунути наявні недоліки шляхом подання до суду належним чином оформленої позовної заяви (з примірником для відповідача) з зазначенням у ній ідентифікаційного коду юридичної особи відповідача та номера і серії паспорта позивача чи реєстраційного номеру облікової картки платника податків позивача за його наявності, а також відомих номерів засобів зв’язку, офіційної електронної адреси або адреси електронної пошти сторін; шляхом подання належним чином засвідченого доданого до позовної заяви копії наказу ДФС України від 17.11.2017 №772, а також всіх наявних в нього доказів, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги, включаючи докази отримання (ознайомлення) з спірним наказом (з примірниками для відповідача); власного письмового підтвердження про те, що ним не подано іншого позову (позовів) до цього самого відповідача (відповідачів) з тим самим предметом та з тих самих підстав, а також доказів сплати судового збору у розмірі 704,80 грн. або доказів, які підтверджують підстави звільнення від сплати судового збору відповідно до закону.

Залишити відповідь