Відібрали субсидію у людини, яка купила продукції Apple на 52 тис. грн

Актуально, Головне, Економіка, Події, Україна

У Заставнівському районі Чернівецької обл. скасували субсидію у особи, яка придбала продукцію компанії Apple на 52 тис. грн.

Людина отримувала субсидії у розмірі 21 тис. грн. Після перевірки органами соцзахисту субсидію забрали, повідомляє molbuk.ua.

“У Заставнівському районі особа отримувала субсидії у сумі 21 тисяча гривень, але при цьому мала змогу придбати продукцію компанії “Apple” на суму 52 тисячі гривень. У Чернівцях одним із членів сім’ї, які теж отримували майже 21 тисячу гривень субсидій, було придбано запальничок на 100 тисяч гривень”, – розповів начальник обласного департаменту соціального захисту населення Віталій Савкін.

Отримувачі субсидій несуть повну відповідальність за подання недостовірних даних. Вони зобов’язані повернути надміру перераховану суму субсидії з місяця, в якому виявили порушення.

У Чернівецькій обл. 130 тис домогосподарств отримували субсидії під час опалювального сезону

В Україні пропонують ретельніше контролювати субсидії. Так, у Верховній Раді знаходиться законопроект, який дозволяє соціальним інспекторам перевіряти право на допомогу для тої чи іншої української родини.

Залишити відповідь