Як знизити ризик онкології і інфаркту чоловікам: поради лікарів

Американські лікарі відзначають, що рак є другою за значимістю причиною смертності після хвороб серця.

У 2018 року вони очікують, що в США чотири види ракових захворювання складуть половину всіх смертей чоловічого населення: рак легенів – 83 600 осіб, простати – 29 400, колоректальний рак – 27 400 і підшлункової залози – 23 000 чоловік.

При цьому вчені повідомляють, що чоловіки можуть знизити ризик смерті, частково помінявши свій спосіб життя, при цьому зменшивши ще й ризик серцевих захворювань.

Основною причиною раку і серцевих захворювань є куріння. Воно пов’язане з 18 різними видами раку. Ніколи не пізно кинути цю шкідливу звичку. Ризик серцевого нападу знижується навіть через кілька тижнів після цього.

Для некурящих найбільший фактор ризику розвитку раку – ожиріння, яке частково залежить від споживання занадто великої кількості калорій і недостатньою фізичного навантаження. Поєднання цих факторів є другою за значимістю причиною. Вона пов’язана з раком передміхурової залози, товстої кишки і підшлункової залози і з більш високим ризиком серцевих захворювань.

Чоловіки повинні підтримувати здорову вагу тіла, регулярно тренуватися і є переважно рослинну їжу. Важливо обмеження споживання червоного м’яса, а також оброблених м’ясних продуктів.

Американське онкологічне товариство рекомендує всім дорослим включати фізичні заняття в своє життя. Людина повинна виконувати навантаження не менше 150 хвилин помірної інтенсивності або 75 хвилин активної, або їх комбінації.

Споживання алкоголю також може викликати рак, а це означає, що чоловіки повинні обмежити споживання алкоголю – не більше двох рекомендованих порцій напоїв в день.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *