Японці попереджають своїх судовласників, як поводити себе з корумпованими екологічними інспекторами в українських портах (ДОКУМЕНТ)

Японці попереджають своїх судовласників, як поводити себе з корумпованими та зажерливими екологічними інспекторами в українських портах.

Про це повідомив Александр Антонов на своїй сторінці у Facebook, передає Незалежна Служба Новин.

Щодо дій так званої «екології». Додаю свіже (вчорашнє) повідомлення капітанам суден компанії МОЛ від японського ПАНДІ клубу. Гидко та соромно, зазначає Антонов.

В оприлюднених документах японці для своїх судовласників розробили певну пам’ятку, як поводити себе під час контролю екологічними інспекторами суден в морпортах України.

Японці акцентують увагу на наступному – “на борт їх пускати, документи для вивчення давати, але у жодному разі не дозволяти їм відбирати проби ізольованого баласту. Не можна також лишати українських екологів наодинці на борту судна, їх завжди має супроводжувати хтось з команди. Хабарів екологам теж давати не слід.

Екологи часто вдаються до фальсифікацій задля відбору зразків баластних вод, – зазначається в документах.

Вони ходять повз судно пірсом, щось фотографують, імітуючи контроль. А потім викатують судовласнику звинувачення – мовляв виявили візуальні ознаки забруднення, плями нафтопродуктів.

Що рекомендується робити у таких випадках:
Говорити екологам, що готові провести комісійних огляд водної поверхні біля судна у присутності адміністрації порту та сюрвейєра. І лише у випадку забруднення – надати можливість відібрати проби – але лише у присутності сюрвейєра (який проводить незалежну експертизу)”.

От так українські чиновники підтримують авторитет влади перед міжнародною спільнотою.

НСН