Через п/п “Грушів” до України намагалися ввезти партію героїну (Відео, Фото)

На пункті пропуску “Грушів”, що у Львівській області, був затриманий громадянин України, який під обшивкою автомобіля намагався провезти в країну 340 грам героїну. Про це повідомляє Держприкордонслужба України.

За інформацією прикордонників, на в’їзд в Україну прибув автомобіль “Volkswagen” під керуванням громадянина України 1979 року народження. При оформленні мандрівника прикордонники з’ясували, що стосовно особи є доручення іншого державного правоохоронного органу. Тому було прийнято рішення про проведення поглибленого огляду транспортного засобу.

“Загальною міжвідомчою групою у складі оперативних співробітників Держприкордонслужби, військовослужбовців Львівського загону, представників фіскальної служби і Нацполиции і залученням службової собаки під декоративною обшивкою стелі іномарки було знайдено чотири пакети з речовиною світло-коричневого кольору загальною вагою 340 грамів. За результатами експрес-тесту встановлено, що знайдена речовина є героїном”, – повідомили в Держприкордонслужбі.

Знайдені наркотики були вилучені в установленому порядку.

За чорному ринку розцінки за грам героїну в Україні зараз становлять близько $100.

Дії чоловіка підпадають під статтю 305 КК України (контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів або фальсифікованих лікарських засобів).

Героїн був захований під декоративною обшивкою стелі іномарки. Фото: dpsu.gov.ua
Героїн був захований під декоративною обшивкою стелі іномарки. Фото: dpsu.gov.ua