ЧЕКАЛКІН РОЗПОВІВ ПОДРОБИЦІ ПРО ЗУСТРІЧ ЗЕЛЕНСЬКОГО З ІНОЗЕМНИМИ ЗМІ ТА ДИПЛОМАТАМИ

В ефірі “5 каналу” розповів дипломат і шоу-мен Дмитро Чекалкін про зустріч кандидата у президенти Володимира Зеленського із іноземними дипломатами та ЗМІ. Як відомо, українських ЗМІ на цю зустріч не запрошували.

4 березня кандидат у президенти Володимир Зеленський зустрівся з представниками провідних зарубіжних ЗМІ: The New York Times, Bloomberg, Le Figaro, Atlantic Council, The Economist, Der Spiegel, The Washington Post та інших. Про зустріч команда Зеленського розповіла у себе в соцмережах, але суть півторагодинної дискусії вирішила не розкривати. Згодом одеська газета“theБабель” повідомила, посилаючись на власні джерела, що говорив Зеленський про “Приватбанк”, парламенські вибори, про Путіна, війну і переговори з Росією тощо. 

Про цю зустріч із власних джерел розповів і Чекалкін: “Проходили (коментарі іноземних журналістів та дипломатів після зустрічі – ред.), що думали, що він просто “нуль”, а він виявився ще “мінусом”. Нижче нуля у нього були оцінки за різною шкалою”. 

При цьому Чекалкін додав: “На жаль, це взагалі така бульбашка. І мені шкода і його і його батьків. Навіщо так паплюжити не тільки свій імідж, але і своє життя? Тому що уявіть, що його обрали президентом, через два місяці не тільки “порохоботи” проти нього виступатимуть, а й всі “зрадофіли”. І більш менш лояльно до нього аудиторія за два-три місяці розчарується, бо він ніяк не зможе відповідати тим високим стандартам, які на нього покладають. І це буде і травма для нього, і для всієї держави, бо буде знівельовано пост президента в країні, і це в принципі вкладається в концепцію Юлії Володимирівни, яка хоче змінити конституцію”. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *