“Хто платить податки – той лох”, – Фурса про відтермінування штрафу для “євроблях”

Президент України Володимир Зеленський вніс до парламенту законопроект, яким пропонує відтермінувати штраф для нерозмитнених автомобілів на “євробляхи”.

Свою думку на Facebook висловив економічний експерт Сергій Фурса

“Наступність популізму – це коли Зеленський продовжує справу «попередників» і дає ще трохи часу для розмитнення євробляхерам. Що ж вони, бідні, ніяк не можуть розмитнити. Хворобливі наші. Може зробити відкрите вікно, куди їх без черги пускати або додаток в смартфоні – розмитнення в один клік.

І так, це було ясно ще тоді, коли перший раз відстрочили введення штрафів. А якщо немає штрафів, то нема дурних платити за розмитнення. Якщо немає штрафів, то нема дурних їздити за правилами. Дайте ще трохи пільгового періоду. А раптом цього разу заплатять податки. Україна – найдобріша країна. Правила не для нас, ми за справедливість. А хто платить податки – той лох. Добре, що є хоч одна інституційна традиція, яку поважає новий президент. Традиція популізму та безвідповідальності”.


Нагадаємо, що штраф для нерозмитнених автомобілів вже відтерміновували. Так, наприкінці травня ВР схвалила рішення, яким відтермінувала запровадження штрафів до 24 серпня 2019 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *