У США в покинутому ресторані знайшли тунель для контрабанди з Мексики (фото)

Тунель пролягав на глибині близько 6,5 м, з ресторану він вів у приватний будинок у мексиканському місті Сан-Луїс

 

В штаті Аризона полійцейські знайшли секретний тунель для контрабанди наркотиків з Мексики. Про це повідомляє BBC.

Повідомляється, що поліція виявила тунель після того, як встановила стеження за власником покинутої будівлі в прикордонному місті Сан-Луїс Іваном Лопесом. Його заарештували після того, як в його машині була виявлена велика партія наркотиків на суму майже мільйон доларів.

Зазначається, що після затримання оперативники провели обшук будинку підозрюваного, і покинутого ресторану, на кухні якого виявили вхід у тунель. Як давно був викопаний тунель, правоохоронці поки не з’ясували. Відомо, що Лопес став власником будинку в квітні цього року.

Як повідомляється, тунель пролягає на глибині близько 6,5 м, з ресторану він вів у приватний будинок у мексиканському місті Сан-Луїс-Ріо-Колорадо. Вхід у нього був захований за ліжком у спальні.

У 2016 році тунель довжиною близько 800 м був знайдений в каліфорнійському місті Сан-Дієго. Місцева влада називали його одним з найдовших наркотунелів, коли-небудь виявлених на кордоні з Мексикою.

Нагадаємо, раніше морська піхота Мексики 16 серпня в штаті Сіналоа виявила близько 50 тонн синтетичних наркотиків – найбільшу партію наркотиків в історії Мексики. Під час розвідувальної операції була також знайдена нарколабораторія.

НСН