Стрімкий електоральний “стрибок” Ігоря Смешка спровокував викид фейкових статей у ЗМІ

Останні соціологічні дані показали стрімке зростання президентського рейтингу Ігоря Смешка. Цей феномен можна пояснити тим, що розумна частина суспільства має запит на чесну, сильну, розумну людину – аполітичного профессіонала.

Людей дратують професійні політики – брехуни. Люди розуміють, що сьогодні дефіцит не на килими чи джинси, а на СОВІСТЬ і ЧЕСТЬ.

Стрімкий електоральний «стрибок» І.Смешка різко знизив політичний рейтинг всіх кандидатів, особливо першої пятірки. Через, що втративши (чи не маючи взагалі ) елементарної політичної і людської культури та етики, лідери виборчих перегонів, та їх спонсори – олігархи, які вклали мільйони у компанії своїх кандидатів, стали фабрикувати нічим не підтверджені фейки.

Одні публікують статті, що буцім-то І.Смешко “працює” на Медведчука, інші пишуть, “на Порошенка”, не сьогодні -завтра і до Путіна причеплять. Тричі прикро, що ці фейки не останні, їхні “цехи” щодня продукують тонни бруду.

Щодо останнього фейка, з якого слідує, що буцім то : “І.Смешко працює на Медведчука”, я провела власне журналістське розслідування, і ось що виявила:

Сайт який опублікув пасквіль про Смешка перестрахувався, щоб не відповідати в суді, бо після тексту, послався на джерело: obozrevatel.com;

Хто власник obozrevatel.com, який не боїться суду? Олігарх М.Бродський!!!

Хто фінансує компанію Гриценка?Олігарх М.Бродський!!!

У Вас ще є питання?

Автор: Нина Дашко

3 thoughts on “Стрімкий електоральний “стрибок” Ігоря Смешка спровокував викид фейкових статей у ЗМІ

  1. Особливо нікчемно виглядає спроба ” прив’язати” якимось чином І.Смешка до В.Медведчука.
    Задам лиш одне-єдине запитання:
    – якщо така ймовірність висловлюється, то чому Медведчук не вкладається коштами в виборчу кампанію І.Смешка ?

    1. В загальному я за Смешко, але поки що в мене є декілька питань, на які я ще не маю відповіді. В загальному Смешко світиться на каналах 112 та NewsOne Медведчука (який підтримує Порошенка), ZIK, який також працює на Порошенка, а також Наш Мураєва. Виникає питання, з якої причини вони підтримують його. Чи є між ними зв”язок, чи просто підтримують, бо розуміють, що він ослаблює близького по своїй суті Гриценка і заважає йому вийти у другий тур?

      1. Я можу відповісти на ваше запитання. Смешко ніяк не є близьким по своїй суті до Гриценка, тому, що у Гриценка передвиборна програма складається з гасел і не пояснюється, як ці гасла виконати. Смешко ясно і послідовно розтлумачує, як він крок за кроком приведе країну до демократії і процвітання (я не побоюсь цього слова). Тому це по суті два різних кандидата. А тепер відповідь на інше ваше запитання: Гордон має контракт зі 112 каналом тому і бере там інтерв’ю, про що було сказано сьогодні 23.03.19р. о 19.10 під час інтерв’ю, яке знову ж таки брав Гордон у І.Смешка. Ось так все просто.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *