Стало відомо, чому Насіров підписував розстрочки партнеру Порошенка (Документ)

Причиною розстрочень екс-головою ДФС Романом Насіровим грошових зобов’язань Автоскладальному заводу №1 компанії “Богдан Моторс” стало значне зростання дебіторської заборгованості за поставлені автомобілі.

Про це повідомив Гліб Канєвський, голова експертної організації StateWatch, з посиланням на відповідь Державної фіскальної служби зазначає видання Економічна Правда.

Підставою для надання розстрочення податку на суму 3,3 млн гривень у кінці 2016 року стало звернення Автоскладального заводу №1, підкріплене висновком Головного управління ДФС у Волинській області про доцільність надання такого розстрочення.

На початку 2017 року розстрочення податків на суму 5,1 млн гривень надали через висновок про доцільність надання такого розстрочення вже від Львівського управління Офісу великих платників податків ДФС під заставу майна заводу на суму 5,2 млн гривень.

“Таким чином при Насірові “Богдан Моторс” отримав розстрочень на загальну суму 8,4 млн гривень”, – підсумовує Канєвський.

У податковій запевнили, що розстрочені суми платником сплачені у повному обсязі разом з нарахованими процентами за користування розстроченням.

Автоскладальний завод №1 компанії “Богдан Моторс” відомий тим, що виграє державні тендери на постачання автобусів та тролейбусів у різні міста України.

Компанія належить Олегу Гладковському, першому заступнику секретаря Ради національної безпеки і оборони, а також давньому бізнес-партнеру президента Петра Порошенка.

Розстрочки часів Романа Насірова вперше привернули увагу під час перебігу кримінальної “газової” справи народного депутата Олександра Онищенка. Сам екс-голова ДФС Насіров звинувачується у наданні розстрочення зі сплати рентної плати компаніям Онищенка з порушенням вимог закону.