Співак: Якби Гриценко підтримав Смешка – вийшло б щось потужне

Колишній депутат Одеської облради, політик і телеведучий Дмитро Співак сказав, що перший військовий аташе незалежної України у США, екс-начальник Головного управління військової розвідки Міноборони, колишній голова Служби безпеки, генерал-полковник, кандидат у президенти України Ігор Смешко глибше розуміє всю проблематику питань, ніж лідер політичної партії “Громадянська позиція”, кандидат у президенти України Анатолій Гриценко.

Було б краще, якби на президентських виборах Анатолій Гриценко вирішив підтримати Ігоря Смешка. Таку думку 5 березня в ефірі телеканала News One висловив колишній депутат Одеської облради, політик і телеведучий Дмитро Співак.

“До речі, про об’єднання [кандидатів у президенти]. Уже з’явилися розмови: мовляв, може, Роман Безсмертний, Валентин Наливайченко, Смешко теж вирішать приєднатися до Гриценка? Висловлю свою думку. Не знаю про всіх кандидатів, скажу про Ігоря Смешка. Я знайомий з Ігорем Петровичем, неодноразово з ним спілкувався, знаю його психотип. Його життєвий багаж, принципові людські якості, розуміння державних проблем, його ціннісний підхід та риси характеру ніколи не приведуть до того, що він зніметься з виборів на чиюсь користь або гратиме в чужу гру. Не вірю, не зробить він цього”, – сказав він.

Співак зазначив, що “негоже генералу зніматися на користь полковника”.

“Навпаки: якби Анатолій Степанович Гриценко і Ко вирішили підтримати Ігоря Смешка – могло б вийти щось потужне. Тому що сьогодні [на посаді президента] потрібна людина, яка глибоко розуміє державні проблеми і державне управління. Розуміє, що таке державний інтелект, державна стратегія. Розуміє хитросплетіння геополітики – США, Близький Схід, Росія тощо. Для мене президент – це не “армія, віра, мова”. Президент – це не тарифи, пенсії, зарплати. Нас таким обманюють. Президент – це армія, це наші представники в ЄС та НАТО, це зовнішня політика й економіка, це боротьба з корупцією, це Генеральна прокуратура, Служба безпеки України, щоб не вибухали склади, щоб знати, що в нас з енергетикою тощо. Ось це президент!” – заявив він.

Він додав, що Смешко глибше розуміє всю проблематику питань, ніж Гриценко.

“Бекграунд Смешка дасть йому змогу на рівних розмовляти зі світовими лідерами. Він глибоко в темі, розуміє, які процеси можуть відбуватися і як зробити, щоб на Україну почали зважати за багатьма напрямами”, – підкреслив він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *