Смешко про імітацію реформи правоохоронної системи

Без розкриття резонансних злочинів довіру суспільства до правоохоронців повернути неможливо, сказав кандидат у Президенти України Ігор Смешко.

1 березня в ефірі програми “Голос народу” на телеканалі “112 Україна” перший військовий аташе незалежної України в США, екс-начальник Головного управління військової розвідки Міноборони, колишній голова Служби безпеки, Надзвичайний і Повноважний Посол, доктор технічних наук, генерал-полковник, кандидат в Президенти України Ігор Смешко висловив свою думку щодо реформи правоохоронної системи:

– Без розкриття резонансних злочинів довіру до правоохоронців повернути неможливо, а це елемент національної безпеки і оборони. Якщо суспільство не вірить своїй правоохоронній системі, то воно вразливе до атаки ззовні. Реформи правоохоронної системи в Україні – це імітація реформ. Вони призвели тільки до того, що кращих позапартійних професіоналів викинули. Я особисто знаю, що кращих слідчих, які були незручними для корумпованої влади, першими зачистили. Їх потрібно повернути. Як можна було реформувати одну частину, без всієї системи в цілому. Є правило складних систем: поліпшення однієї частини складної зв’язаної системи завжди веде до погіршення системи в цілому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *