Смешко про вибори: Росія буде робити все, щоб остаточно прив’язати Україну до своєї сфери впливу

Майбутні президентські вибори будуть особливо важливими для України, так як вона зараз перебуває у загрозливому стані, зазначив кандидат у Президенти України Ігор Смешко.

Російська влада буде активно намагатися втручатися в українські вибори. Про це 12 лютого в ефірі телеканалу “НАШ” заявив колишній начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони, екс-глава Служби безпеки України, кандидат у Президенти Ігор Смешко.

“Давайте візьмемо документ, який 29 січня 2019 року був оприлюднений в Конгресі США. Там відкрита частина, 42 сторінки, вже є в пресі. Це звіт розвідувального співтовариства США – 17 розвідок – про загрози безпеки в світі. Про Україну вони говорять, що президентські вибори будуть дуже важливими, бо Україна перебуває в дуже загрозливому стані. Росія буде все робити, щоб геополітично вплинути в своїх інтересах на ці вибори і остаточно прив’язати Україну до своєї сфери впливу, зупинити її євроатлантичну інтеграцію”, – заявив він.

В цьому ж звіті повідомляється, що 30% українців не визначилися за кого будуть голосувати, зазначив Смешко.

“За ці 30% буде велика боротьба. Чинна влада має досить низьку підтримку в суспільстві, більшість населення України хоче нових облич у владі. У кого зараз ресурс? Очевидно, у чинної влади, вона має величезний адміністративний і фінансовий ресурс. Навіть чинне виборче законодавство написано так, що тому, хто захоче без великих ресурсів, без медійного ресурсу обратися – йому якомога більше ускладнити цей шлях.

Як ви проконтролюєте владу, яка призначає губернаторів, керівників районних державних адміністрацій? Ви ж прекрасно розумієте, їх призначають тільки для того, щоб вони забезпечили відповідний рівень голосування на користь діючої влади.

Буде дуже важка кампанія. Єдине, можу закликати українців: якщо ви бажаєте змін – думайте! Бо демократія і виборність – це величезна відповідальність за наслідки вибору. Подивіться біографію того, кого обираєте, його передвиборчу програму. Якщо ви будете голосувати за рейтинги – реінкарнація тієї ж самої влади знов станеться”, сказав – Смешко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *