Смешко представив свою програму профспілкам Львівської області

Кандидат у Президенти України Ігор Смешко розповів представникам профспілок Львівської області про свою команду та передвиборчу програму “Сім перемог для України”.

Кандидат у президенти України, екс-начальник Головного управління військової розвідки Міноборони, колишній голова Служби безпеки, Надзвичайний і Повноважний Посол, доктор технічних наук, генерал-полковник Ігор Смешко представив свою передвиборчу програму профспілкам Львівської області. Про це 1 березня повідомило львівське “Незалежне телевізійне агентство”.

Під час зустрічі Смешко відповідав на питання представників профспілок. Зокрема, розповів про свою команду та передвиборчу програму “Сім перемог для України”.

“Без серйозних реформ не тільки в соціально-політичній, а й в соціально-економічні сфері, без створення міцної економіки і міцної армії нам буде дуже важко вистояти… Я приїхав у Львів, щоб поділитися своїми думками, своїм баченням і отримати від львів’ян підтримку на виборах”, – сказав кандидат у Президенти.

“Я думаю, що він здатний захистити нас від зовнішнього і внутрішнього ворога. І що нарешті економіка України запрацює. Люди повернуться із-за кордону” – додав керівник передвиборчого штабу Смешка у Львівській області Роман Маслюк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *