Смешко: Головний ворог – тотальна політична корупція, вона руйнує все

За п’ять років війни українська правоохоронна система не змогла побороти корупцію в країні. Те, що українці бачать безкарність, може стати більшою загрозою національній безпеці, ніж російська агресія, сказав кандидат у президенти України Ігор Смешко.

Політична корупція є головним ворогом будь-якої країни. Таку думку в ефірі в ефірі програми “Голос народу” на телеканалі “112 Україна” висловив перший військовий аташе незалежної України у США, екс-начальник Головного управління військової розвідки Міноборони, колишній голова Служби безпеки, Надзвичайний і Повноважний Посол, доктор технічних наук, генерал-полковник, кандидат у президенти України Ігор Смешко.

“Я дуже вдячний, що наші громадяни прекрасно розуміють, що головний ворог навіть не агресор, який стоїть на кордоні, головний ворог – усередині країни. Це тотальна політична корупція, вона руйнує все. Вона навіть руйнує мотивацію захищати. Ви пам’ятаєте відомі слова [військового і державного діяча Карла] Маннергейма в парламенті Фінляндії, коли йому запропонували створити міцне військо, а він сказав: “Я вас хочу попередити, що я нічого не можу зробити без вас. Тому що, перед тим як я відправлю фінських солдатів захищати Фінляндію, ви повинні створити рівень життя, який було б варто захищати і за нього вмирати”, – розповів Смешко.

Кандидат у президенти України підкреслив, що українська влада цього не розуміє.

“Ви тільки подивіться, що твориться із бюджетом, із цими закритими статтями. Контрабанда. Коли я буваю за кордоном, мені дуже важко відповісти, яким чином героїн з Афганістану йде транзитом через Україну і попадає в Західну Європу. За п’ять років війни наша правоохоронна система не змогла припинити все це. Головний ворог знаходиться всередині країни. Агресор буде нападати тільки тоді, коли він побачить, що ситуація в країні дуже дестабілізована. А те, що люди бачать безкарність за злочинні дії, може стати більшою загрозою національній безпеці, ніж армії, які стоять на нашому кордоні”, – сказав Смешко.

2 thoughts on “Смешко: Головний ворог – тотальна політична корупція, вона руйнує все

  1. Мне нравится позиция Игоря Смешко .Я буду его поддерживать перед и во время выборов .Считаю его единственным порядочным и грамотный кандидатом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *