РАНОК. АТБ. СТОЮ СОБІ, ТАКИЙ КРАСІВІЙ, ДРУГИМ НА КАСІ. ПОЗАДУ МЕНЕ, НЕМА НІКОГО. ПОПЕРЕДУ МЕНЕ, ЖІНОЧКА

Автор публікації Яворский Эдуард.  (Стиль автора збережений)

Трохи з життя “ущімльонних”..

Ранок. АТБ. Стою собі, такий красівій,другим на касі. Позаду мене,нема нікого. Попереду мене,жіночка бальзаківського віку, на вигляд є вища освіта, добре одягнена. На касі, така собі клава до 40, збита, надлишкова вага, кароче із секти, пожрать, посрать, поржать. Позначу їх літерами К і Ж. Внікаю в діалог:

К-Оні же с першого іюня,запустілі єтот закон,про язік, ну шо надо везде ім разгаварівать і у нас в магазіне тоже.

Ж-І шо ви разгаварівете с кліентамі на мове?

К-Пффф..делать мне нечіво.

Ж-Так і я говорю,понапрідумивалі всякого,хотя какая разніца,на каком язіке разгаварівать(?).

Як ви розумієте,разраховування проходить дуже повільно,але я людина вихованна,чекаю,але поза мене,вже чоловік п’ять зібралось. І ось тут ключове.

К-Я канешна знаю українську,але не розмовляю із прінціпа,патамушта насільно міл не будеш і я їі (мову), вже тихо ненавиджу.

І от тут мене порвало в лахміття. Я кажу

-Вибачте шановна ви українка? По національності?

К-Так.

Я-То звідкіля така неповага.

К-Я українка, но я рузкоязічная і пачіму я должна вам отвічать на українському язіке?

В мене вмикається режим, танк і я с вістящим одескім говором

-Видит Бог, я хотел быть культурным, с подобными вам, но видно нужно разговаривать так, как вы понимаете. Слушай меня сюда. Я сам русскоязычный с детства. Но я являюсь Гражданином Украины и уважаю культуру, обычаи и язык этого государства. А такие Клавы как ты,которым какая разница, в 14м притащили войну в мой дом(Украину). Такие безмозглые желудки, понавибирали Иуд и всякий непотреб, в надежде на халяву, хотя холявы не будет,потому что все полезло вверх, доллар, энергоресурсы, коммуналка и прочее. И ты будеш тут устраивать рекламу, шо тебе не нравится обслуживать клиентов, на украинском. Ты педали попутала, детка?!

При цьому діалозі, ні охрана, ні люди позаду, що стояли мовчки і навіть не спробували щось заперечити. Молодці. У цьому режимі, я дуже опасній.)) К, почервоніла, буркнув

-У кожного своя правда..

Але давая чек

-Ваша решта. Дякуємо за покупку.

Я-Ооо.. Починаєм батьківщину любити.)) Дякую.

Так от я до чого, рідні.. Таки мова це щит. Щит від спілкування з ідіотами. Бачиш такого, що його несе в шовінізм та імперскость, починаєш розмовляти на мові. Хоп! І нема ідіота. Всім гарного дня. Слава Нації! Слава Україні!!

фото з мережі інтернет.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *