Прикордонники затримали священика з Афону з українським і російським громадянством, який показав підроблений болгарський паспорт

Підроблений болгарський паспорт затриманому священослужителю був потрібен для безперешкодного проживання у країнах ЄС, зазначили в Держприкордонслужбі України. 

Українські прикордонники в аеропорту Бориспіль уранці 8 листопада затримали священика, який показав фальшивий паспорт громадянина Болгарії. Про це повідомила прес-служба Держприкордонслужби України.

“На контроль правоохоронцям один із подорожуючих надав паспортний документ громадянина Болгарії, який містив ознаки часткової підробки. Пізніше було встановлено, що особа є громадянином України та має ще паспорт громадянина Російської Федерації. За професією він є священнослужителем, раніше проживав та проводив церковне богослужіння на горі Афон. Підроблений паспорт йому був потрібен для безперешкодного проживання у країнах ЄС”, – повідомили у ДПСУ.

Щодо затриманого ДПСУ склала адміністративно-процесуальні документи і поінформувала про інцидент представників Національної поліції.