Порошенко заявив, що реформи в Україні опинилися під загрозою

Проведення прозахідних реформ в Україні опинилося під загрозою через можливе втручання Росії у майбутні президентські і парламентські вибори, що пройдуть весною 2019 року.

Про це заявив Президент України Петро Порошенко в інтерв’ю Financial Times.

Зокрема, глава держави розповів, що тривалий конфлікт із Росією і підтримка неї проросійських бойовиків на Донбасі стали серйозним випробуванням для єдності країни. Проте, він заявив, що всупереч планам президента РФ Володимира Путіна, Україна стала сильнішою, а її проєвропейські настрої зміцніли.

Він зазначив, що головними досягненнями його президентства є те, що Україна стала на шлях європейської і трансатлантичної інтеграції, впоралася з тиском з боку Росії та почала реформи в сфері освіти, охорони здоров’я, пенсійну реформу, реформу банківського сектора і державного управління.

Процеси реформ не є незворотними, тому вони в небезпеці. Чому? Через Росію, яка доклала величезних зусиль в умовах гібридної війни, щоб повернути Україну під свій вплив. Надзвичайно складне завдання – захистити незалежність і суверенітет країни в умовах гібридної війни” – наголосив Порошенко.

За його словами, окрім крім стандартних військових методів і торгових воєн Кремль буде пробувати втрутитися у вибори в Україні за допомогою кібератак, використовуючи соціальні мережі, телебачення та підтримку тих чи інших українських політичних сил.

НСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *