Порошенко втратив усі шанси переобратися після підвищення ціни на газ – аналітик

Дмитро Корнійчук вважає, що, підвищивши ціну на газ, діючий президент розпрощався із залишками свого рейтингу.

Політичний аналітик Дмитро Корнійчук заявив, що чинний президент Петро Порошенко не має ні найменших шансів переобратися на президентських виборах після рішення про підвищення ціни на газ.

У коментарі для golos.ua аналітик зазначив, що цим рішенням Порошенко поставив жирну крапку в своїй політичній кар’єрі.

“Все, що відбувається в політиці, пов’язане з економікою. Рішення про підвищення ціни на газ на 23,5% прийняв Порошенко, а Гройсман – всього лише маріонетка. Так ось, прийнявши це рішення, Порошенко поставив жирну крапку в своїй політичній кар’єрі, він не має жодних шансів переобратися на президентських виборах”, – розповів Корнійчук.

Підвищивши ціну на газ, за словами аналітика, чинний президент розпрощався з залишками свого рейтингу. Корнійчук вважає, що тема тарифів стане ключовою в президентській кампанії.

“І та міфічна повістка, яку намагався нав’язати українцям президент – про віру, армію і мову, – повністю знівельована підвищенням ціни на газ. Тому що для українців матеріальна складова є ближчою. Особливо це стане зрозуміло, коли люди отримають перші платіжки з урахуванням нової ціни на газ. Опалювальний сезон закінчиться до першого туру президентських виборів, і українці чітко розумітимуть, за кого не треба голосувати”, – резюмував аналітик.

Раніше повідомлялося, що ціна на газ для населення може зрости ще на 40% в 2019 році в рамках домовленості з Міжнародним валютним фондом.