«НІЧИМ НЕ ЗАЙМАЄТЬСЯ»: У «СЛУЗІ НАРОДУ» ПРОКОМЕНТУВАЛИ РОЛЬ «ФІНАНСИСТА» ПАВЛЮКА

Мар’яна Мотрунич, Слідство.Інфо

Керівник виборчого штабу «Слуги народу» Олександр Корнієнко підтвердив, що в «Зе команді» знайомі з «фінансистом Зеленського» Іллею Павлюком. Але, за словами Корнієнка, Павлюк у партії «нічим не займається».

Про це він сказав журналістці Слідства.Інфо під час з’їзду партії.

«Є така людина. Ми її знаємо — хтось більше, хтось менше, — розповів Корнієнко. А також прокоментував роль Павлюка в партії «Слуга народу». — Ніяку не відіграє роль. Ну він мій знайомий, знайомий інших людей. Хтось з кимось знайомий у цьому світі. Ну яку він може роль відігравати? Я начальник штабу».

У штабі кандидата в президенти Зеленського Ілля Павлюк відповідав за фінанси й координацію роботи регіональних штабів. Про його функції «фінансиста» стало відомо з Telegram-листування штабістів «Зе команди», який опублікували Bihus.Info.

Рекламний банер з агітацією за Володимира Зеленського, в Києві, 12 березня 2019 року. Поліщук Максим / УНІАН

Павлюка називають«контрабандистом західної митниці». Як писали журналісти Bihus.Info, його робота полягала у «вирішенні питань» перевезення вантажів через митницю. Павлюк, до речі, був помічником нардепа Ігоря Калєтніка 6 скликання Верховної Ради, який згодом очолював Державну митну службу.

Слідство.Інфо з’ясувало, що донька Іллі Павлюка Софія з 16 років володіє підприємством «Бізнес-центр «Буковинський» разом з Валерієм Чинушем. Її бізнес-партнер упродовж трьох скликань Верховної Ради працює помічником нардепа від БПП Віктора Короля. На початку 90-х Король очолював управління карного розшуку МВС, був заступником міністра МВС, а згодом — начальником податкової міліції. Віктор Король підтвердив Слідство.Інфо, що знає Іллю Павлюка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *