НЕФЬОДОВ РОЗПОВІВ, ЯКИМ БАЧИТЬ РЕФОРМУВАННЯ МИТНОЇ СЛУЖБИ

Боротьбу з корупційними потоками на митній службі України новопризначений голова Максим Нефьодов планує здійснювати, впровадивши кращий контроль усіх процесів. Про це він розповів у студії “5 каналу”.

“Митниці треба об’єднати в єдину юридичну особу, тобто відмовитися від цієї історії, коли в нас є якісь князівства: обласний прокурор, обласний суддя, голова ОДА, митник, фітосанітарний інспектор – і це єдина згуртована компанія, яка чекає бізнес із широкими обіймами”, – пояснив Нефьодов.

Зокрема, він прокоментував, як бачить боротьбу з корупцією на митниці. З одного боку, за словами Нефьодова, потрібно відрізати корупційні потоки, з іншого – створювати умови розмитнення і перетягувати білий, а потім сірий бізнес, підриваючи кормову базу хабарників.

“Будьмо відвертими, багато хто з бізнесу теж з цього годуєтсья. Не тільки є погані держслужбовці, які беруть гроші з янголів”, – зазначив голова митної служби.

За словами Нефьодова, деякі схеми можна унеможливлювати, переносячи окремі рішення від чиновників.

На його думку, можна почати з питань, які вирішуються достатньо швидко. Серед них назвав питання розмитнення автомобілів.

Повний запис інтерв’ю з новим головою Держмитслужби дивіться тут:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *