МИТНИЦЯ США ЗАТРИМАЛА КОРАБЕЛЬ З КОКАЇНОМ НА $1МЛРД

4 липня Федеральна прокуратура у Філадельфії виявила на контейнеровозі середземному судноплавної компанії кокаїн на суму понад 1 млрд. доларів. Митниця і прикордонна служба США захопили судно. Знайдений «вантаж» став однією з найбільших партій наркотиків в американській історії.

Про це інформує Markets Insider.

Відомо, що корабель має відношення до клієнтських активів у морській стратегії, запропонованій JPMorgan Asset Management. Про це повідомила людина, знайома з цим питанням.

До цього, 17 червня, прикордонники знайшли в декількох контейнерах на MSC Gayane в порту Філадельфії 39 525 фунтів кокаїну. Повідомляється, що ціна наркотику близько 1,3 мільярда доларів. Це найбільше вилучення кокаїну агентством.

За словами прокурора Вільяма МакСвейни, захоплення такого масивного судна складне і безпрецедентне, але і обставини події не мають аналогів.

«Ми знайшли близько 20 тонн кокаїну, захованого на цьому кораблі», – сказав він.

Служба внутрішньої безпеки повідомляє, що щонайменше пів дюжини членів екіпажу корабля арештовані. Вони звинувачуються в змові з метою транспортування наркотику. Розслідування триває.

Додамо, що судно ходило під прапором Ліберії. До цього, згідно онлайн-трекера судів, шлях корабля проходив через Багамські острови і кілька країн Південної Америки.

JPMorgan відмовився від коментарів. Mediterranean Shipping Co. не відразу відповіла на запит електронною поштою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *