Меджліс кримськотатарського народу підтримав партію Смешка “Сила і Честь” на виборах до Верховної ради України

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров став третім номером у списку партії «Сила і честь» Ігоря Смешка за її «чітку позицію по Криму».

«Щоб не було ніякої конспірології: все, що пов’язано зі мною треба просто пропускати через кримське питання. Там, де люди не тільки декларують, а й роблять все для того, щоб відновити суверенітет України над Кримом, щоб надати Криму статус національної автономії, там завжди ми будемо поруч. Тут (в партії «Сила і честь» – НСН) для мене дуже чітка позиція по Криму », – зазначив він в ексклюзивному коментарі Радіо Свобода.

За словами Чубарова, крім Смешко особисто йому пропонували йти на вибори ще дві партії. Назвати їх він відмовився, але додав, що вони прохідні.

Чубаров також додав, що представники від Меджлісу будуть і в ряді інших партій, які візьмуть участь у позачергових парламентських виборах.

«Деяким партіям ми надали пропозиції щодо їх прохання людей творчих, помітних. Можливо, в списку буде десь Ахтем Сеітаблаєв, можливо, будуть десь молоді волонтери, які займається питаннями вимушених переселенців. Думаю, що ми побачимо кримськотатарські кандидатури в партії Вакарчука обов’язково. І думаю, що побачимо ще в двох партіях, але з ними тривають консультації », – зазначив голова Меджлісу кримськотатарського народу.

У той же час він зазначив, що ні «Опозиційний блок», ні «Опозиційна платформа -« За життя »не контактували з Меджлісом з приводу надання кандидатур до їхніх списків.

«Навіть якщо таке б сталося, ми б не вели з ними ніяких переговорів. Тому що партії, які виключають незалежність, як умова збереження України, і які виключають повернення окупованих територій, нам з ними не по дорозі », – пояснив він.

Нагадаємо, 23 травня набув чинності указ президента України Володимира Зеленського, який достроково припинив повноваження парламенту восьмого скликання і призначив вибори на 21 липня. Це указ оскаржують у Конституційному суді України. 11 червня велика палата КСУ планує перевірити указ Зеленського на відповідність Конституції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *