МАКСИМ НЕФЬОДОВ РОЗПОВІВ, КОЛИ ПІДЕ З ПОСАДИ ГОЛОВИ ДЕРЖАВНОЇ МИТНОЇ СЛУЖБИ

Глава Державної митної служби Максим Нефьодов розповів, коли і за яких умов залишить посаду.

Про це він розповів у ток-шоу “Ехо України“.

“Я не можу гарантувати, що ситуація стане ідеальною з першого дня чи навіть місяця роботи. Але, звичайно, ми це поборемо. Насправді тут якраз добре бути технократом, добре бути не людиною, яка залежить від рейтингів або яка планує свою кар’єру в політиці, і тому не треба ні з ким не посваритися, зберегти з кимось стосунки, або, навпаки, ще краще – обкластися якимись послугами, які ти комусь надаєш, і так далі. Тому мене тут нічого не стримує. Вибачте, я буду робити те, що я можу. Якщо я побачу, що мене обкладають якимись речами, які я не можу змінити, тоді я встав і пішов”, – сказав Нефьодов.

Він зауважив, що насправді якраз зараз є унікальне вікно можливостей, коли є професійний міністр фінансів і є гарний керівник податкової.

“І я сподіваюсь, я буду непоганим керівником митниці. Зараз формується новий уряд, зараз новообраний парламент, зараз президент, який задекларував волю до змін і задекларував те, що він буде цю митницю радикально реформувати. Тому, власне, сюди я і прийшов. Я ж сюди не прийшов тому, що є якась посада класна і дайте посидіти. І не відомо, що з цього буде. Я вважаю, що це реалістичний шанс, можливо, найкращий, який був з часів Майдану. Тому що такої концентрації ніколи не було. Чи це є гарантією успіху? На жаль, точно ні”, – додав Нефьодов.

Він наголосив, що по-перше, треба переконатися, що всі ті, кого він озвучив – справді серйозні у своїх намірах.

“По-друге, є питання правоохоронців, які теж… і наших шановних судів, які невідомо яку будуть займати позицію. Є, на жаль, позиція і банального криміналітету. Тому що в деяких регіонах митниці – це, на жаль, щось більше схоже на гібрид організованого злочинного угруповання в комбінації з місцевою владою, між правоохоронцями і так далі”, – завершив Нефьодов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *