Макаренко: Об’єднання мудрості і досвіду Смешка з драйвом Зеленського – це прорив для України!

Мудрість і гідність народу вища тисячі гривень, які зараз роздають деякі кандидати в Президенти України, сказав двічі екс-голова Державної митної служби України, генерал-лейтенант митної служби, капітан I рангу запасу Анатолій Макаренко.

16 березня в ефірі авторської програми “Гордон” на телеканалі “112 Україна” Анатолій Макаренко висловив свою думку щодо президентських виборів в Україні:

– У мене важкі відчуття [перед першим туром голосування за президента України]. Коли приїжджаю в рідне село в Запорізькій області, відчуття, ніби з нього щойно пішов окупант: втома, сірість, люди похмурі, радості немає на обличчях. А я пам’ятаю цих людей зовсім іншими. Зараз все у сірій зневірі, а посеред села величезний білборд “Кандидатів багато – президент один”.

У людей більше немає ілюзій і очікувань, це погано, адже ми завжди з надією йшли на чергові вибори, а зараз безнадія якась. Я поспілкувався з односельцями, вони дуже злі. Але для мене було дивним, коли моя двоюрідна тітка сказала: “Ти знаєш, мабуть, буду голосувати за Ігоря Смешка. Він мені понравився, він не бреше”. Думаю, природна чуйка українського народу виводить його на правильні орієнтири. Порядок денний, який нам пропонували останні п’ять років, себе вичерпав, його треба перегорнути.

У нас чудова країна, наш народ нестандартно поступає: можемо вибрати, а після вийти на Майдан і прогнати. Не знаю, що вирішить народ на цих виборах, але є відчуття, що мудрість і гідність народу вища тисячі гривень, які зараз роздають. Люди, не продавайтеся. Якщо вас купили за копійку – і ціна вам копійка. Голосуйте за тих, хто дасть вам нормальний завтрашній день, а не чергову тисячу гривень через п’ять років, якщо ви взагалі через п’ять років в живих залишитеся.

Який вибір зробити, щоб Україні було добре? Мені дуже подобається ідея лікаря Євгена Комаровського про об’єднання Смешка і Зеленського! Якщо об’єднати мудрість, досвід, зрілість і потужний погляд в перспективу Ігоря Петровича Смешка з драйвом, щирістю і настроєм Володимира Зеленського – це був би хороший пасіонарний прорив України. Ось такі об’єднання потрібні, такі прориви!

Джерело: сайт Смешко І.П.

One thought on “Макаренко: Об’єднання мудрості і досвіду Смешка з драйвом Зеленського – це прорив для України!

  1. Ми всi цього хочемо! На початкувиборчоi компанii написала комментарии про Зеленко,Якого багато хотiв двести до комiка.чнаписала про передчуття свое, що Молода,талановита не ордiнарна людинацбе в президенти не ради мундира,до це бунт творчьоi проти свавiлля,беззаконя,i безкарностi вiн легко переуступить,Або подiлиться владою з бiльш досвiтченим перетендентом. Я йому вiрю,що не ради Влади пiшов на Вибори,а ради блага суспiльства ждкщого змiн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *